Eşya depolama istanbul

Eşya Depolama

Eşya depolama tarihi dokusu, doğal güzellikleri, balığı, böreği ve daha nice özellikleriyle. İstanbul’un en nadide semtlerinden biridir.
 
İstanbul’da ev, villa ve iş yeri taşıma dendiğinde akla ilk gelen firmadır.
Eşya depolama konusunda eski bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan firmamızla çalışarak sıkıntısız bir taşınma süreci geçirebilirsiniz.

Ulutaş Nakliyat Depo alma hizmetimiz.

  • Ofis depolama
  • Villa depolama
  • Parça eşya depolama
  • Antika eşya depolama
  • Arşiv depolama
Ekspertiz hizmetinden. eşyaların paketlenmesi ve taşınacağı yerde yerleştirilmesine. kadar geçen süreçte uzman pro ve hızlı atik bir ekiple eşyalarınızı sigortalayarak çalışıyoruz. Taşınma işleriniz için bize lütfen telefon, e-mail ya da WhatsApp üzerinden ulaşıp bilgi alınız.

Eşya Depolama Fiyatları

 Ev depolama fiyatlar 300₺’den başlamaktadır. Depolama sırasında eşyaların ayrı ayrı kolilere konması gerekiyor. Antika eşyalar, cam eşyalar, mutfak eşyaları, elektronik eşyalar, kıyafetler gibi farklı farklı eşyalara sahibiz. Bu eşyaların zarar görmemesi için de ayrı ayrı paketlenmesi gerekir.
 
İstanbul eşya depolama ve taşınma işinde en önemli ve en dikkat edilmesi. gerekli olan konulardan bir tanesi olan marangozluk konusuna çok önem verir. Dolaplar, karyolalar, yatak başları ve bazalar, portatif mobilyalar ve çekmeceler. özel ambalajlara sarılarak farklı farklı taşınır.
Eşyalarınız yeni adresinize taşındığında, marangoz ekibimiz. parçaları birleştirerek eski halinde size teslim etmektedir.
Ayrıca avize gibi aydınlatma eşyalarınızı ekibimiz. yine oldukça dikkatli bir şekilde eski adresinizde söker. muhafazalı bir biçimde ambalajlar ve yeni adresinizde kurulumunu gerçekleştirir.
Bu gönderinin yorumları kapatılmış.